سه‌شنبه 1 اردیبهشت‌ماه سال 1388 ساعت 02:47 ب.ظ

برای این کار ابتدا باید یک ID هم نام گروه برای خودتون بسازید.

بعد از ساخت IDبرای ساخت گروه با همان نام باید وارد سایتhttp://www.groups.yahoo.com شوید.

تقریباُ در اواخر صفحه باز شده روی گزینهSTART A GROUP NOW کلیک کنید.بعد از این کار در صفحه بعد ID وPASSWORD  گروه از شما خواسته می شود.با وارد کردن آنها و زدن SIGN IN گام اول ساخت گروه شروع می شود.

- در صفحه جدید درقسمت Browse Group Categories  یکی از انواع گروه را انتخاب کنید و روی آن کلیک کنید. با این کار یک نوع گروه زیر مجموعه نوع اول از شما خواسته می شود.دوباره بر روی یکی از انواع کلیک کنید.

در صفحه بعد با کلیک بر روی PLACE MY GROUP HERE به دومین مرحله ساخت گروه وارد می شوید.

- در صفحه بعد سه کادر وجود دارد.در دو کادر اول IDوPASSWORD را که برای گروه ساخته بودید بدون پسوند  yahoo.com@ وارد کنید.

در کادر سوم یک توضیح در مورد گروه خود بنویسید.پس از انجام این کارها روی CONTINUEکلیک کنید تا وارد سومین مرحله ساخت گروه شوید.

- در اواخر صفحه بعد یک تصویر سیاه را می بینید که درون آن چیزهایی نوشته شده است.آنچه را که در تصویر می بینید در کادر روبروی آن بنویسید.

با زدن CONTINUE گروه شما ساخته می شود.

در صفحه بعد دو حالت وجود دارد.

۱-اگر بر رویCUSTOMIZE YOUR GROUP  کلیک کنید وارد صفحه تنظیمات اولیه گروه می شوید.GET STARTED را کلیک کنید.در صفحه بعد یک سری از حالتها را برای گروه انتخاب کنید و NEXT  را بزنید.در صفحه بعد نیز همین کار را کرده و NEXT  را بزنید.و در صفحه بعد finish را بزنید.

۲- اگر INVITE PEOPLE TO JOIN را بزنید وارد صفحه مربوط به عضو گیری گروه می شوید.در اولین کادر صفحه بعد ID شخصی خود و یک توضیح در مورد خود بنویسید و در دومین کادر یک توضیح در مورد گروه برای افرادی که بعداُ می خواهند عضو گروه شما بشوند بنویسید و SUBMIT INVITE  را کلیک کنید.

در صفحه بعد یک پیش نمایش از آنچه در صفحه قبل انجام دادید نشان داده می شود.

INVITE PEOPLE را کلیک کنید.

برای رفتن به گروه وارد صفحه  نام گروه/ http://groups.yahoo.com/group//  شوید و در بالای صفحه JOIN THIS GROUP را کلیک کنید.سپس در صفحه بعد ID وPASSWORD گروه را بنویسید و SIGN IN را بزنید.در صفحه بعد نیز می توانید یک سری تنظیمات را انجام دهید و SAVE GHANJES را کلیک کنید.

بعد از انجام این کارها شما میتوانید از گزینه های سمت چپ صفحه استفاده کنید و لذت ببرید.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo