پنج‌شنبه 27 فروردین‌ماه سال 1388 ساعت 08:02 ب.ظ

جهت آپلود کردن عکس و فایل میتونیم از سایتهای مختلف استفاده کنیم . یکی از بهترین سایتها که مورد توجه اکثر یوزرها قرار گرفته سایت شرمیشن هست که این سایت یه فضای خالی تو سرور اینترنت به کاربر میده که کاربر میتونه هر فایلی اعم از تصویری یا صوتی رو اونجا تحت یه آدرس ذخیره کنه . مزیت این سایت نسبت به سایتهای دیگه اینه که محدودیتی از نظر اندازه فایل برای آپ لود وجود نداره . شما میتونید در فضایی که به نام یوزر و پسورد شما اختصاص داده شده هر تعداد فایل ذخیره کنید .
طریقه عضویت در سایت :
1 - ابتدا وارد سایت http://www.sharemation.com شوید .

2- در صفحه اول این سایت دو گزینه enter و rejister وجود داره که برای عضو شدن ابتدا باید روی گزینه rejister کلیک کنید و بعد نام کاربری و پسورد و آدرس ایمیل و سایر مشخصات را جهت عضو شدن وارد کنید .

3 - پس از رجیستری شدن یک ایمیل به همان آدرس ایمیلی که هنگام عضو شدن وارد کرده اید برای شما ارسال میگردد . که اگر شما ظرف 48 ساعت به ایمیل جواب دهید نام کاربری و پسوورد شما فعال میشود در غیر اینصورت نام کاربری و پسورد شما غیر فعال خواهد ماند .

4 - پس از فعال شدن نام یوزر و پسورد . شما به عضویت سایت در آمده اید و فضای خالی در سرور اینترنت برای شما در نظر گرفته شده است . این بار بعد از ورود به سایت بر روی گزینه enter کلیک کرده و نام کاربر و پسورد را وارد کنید و وارد محیط اصلی سایت گردید .

5 - بر روی گزینه up load کلیک کنید و بعد گزینه brows را میزنیم و فایل مورد نظر را انتخاب میکنیم و گزینه ok را میزنیم . بدین ترتیب فایل آپلود میگردد و در سرور ذخیره میشود .

6 - بعد از آپلود شدن فایل گزینه share را بیزنید و در پنجره ظاهر شده در جلوی گزینه public حالت read را از no به yes تغییر دهید و گزینه apply now را بزنید .

7- حالا میتوانید بر روی فایل ذخیره شده راست کلیک کنید و گزینه properties را انتخاب کنید و آدرس فایل را مشاهده کنید

که آدرس فایل میشود: http://www.sharemation.com/mypic/test.jpg?uniq=o8muvr

توجه داشته باشید

که شما باید تا قسمت جی‌پی جی مسیرتون کپی بگیرید. که مسیرتون می‌شه:


http://www.sharemation.com/mypic/test.jpg

و حالا شما میتوانید از این آدرس در هر سایتی که میخواهید استفاده کنید .

تمامی این مراحل با سرعت بسیار بالا و بدون هیچ مشکلی قابل انجام دادنه . به شرطی که تمام مراحل به درستی طی بشه

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo